Hakkımızda

Introduction

Kaliteyi üstün tutan anlayış.

Kalitenin sürekli olarak iyileştirilmesi için orijinal çözümleri ve en iyi uygulamaları araştırıp en kısa sürede müşterilerimizin hizmetine sunmak için çalışıyoruz.

Çağdaş Mimari Anlayışı

Çağdaş mimari anlayışı çerçevesinde gelişen inşaat sektörümüz ışığında, hız,estetik ve güvenilirlik standartlarını yükseltmek için çalışıyoruz.

Güvenilir Hizmet Anlayışı

Fronte Asansör olarak, güvenilir, emniyetli, dakik ve kesintisiz hizmet veren bir firma olmak için, tüm çalışanlarımızla birlikte emek vermekteyiz.

Deneyimli ve Eğitimli Personel

Tüm personelimiz, senelerdir bu sektörde hizmet veren ve gerekli olan her türlü eğitimi almış çalışanlardan oluşmaktadır.

Kurumsal Tarihçemiz

Fronte Asansör

Kurulduğu günden itibaren kaliteden ödün vermeyen firmamız , sattığı her ürün gamının arkasında durmaktadır.

Üretimi yapılan her ürün TSE EN 81 – 20 ve TSE EN 81 – 50 Asansör standartlarına uygun üretilmektedir.

Ürünlerimiz TSE K 518 Belgelidir.

Firmamız bünyesinde çalıştırdığı tecrübeli kadrosu ve geniş makine parkuru ile zamanın da teslimi ilke edinmiştir.

Fronte, kaliteli üretimi ve zamanında teslimi hedeflerinin başına koymuştur. Sürdürdüğümüz Ar-Ge ve yeni teknoloji çalışmalarımız vizyonumuzun aslını teşkil eder.

Sektörümüzde, ürünlerimizi dünyanın her noktasındaki müşterilerimizle buluşturarak, yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

  • Güvenilir, emniyetli, dakik ve kesintisiz hizmet veren bir firma olmak.
  • Kaliteyi üstün tutan anlayışımızı diğer firmalara ve müşterilerimize yaymak, ürün ve hizmetlerimizin uzun vadeli ve kalıcı olmasını sağlamak.
  • Şirketimiz, kalitenin sürekli olarak iyileştirilmesi için orijinal çözümlerin ve en iyi uygulamaların araştırılıp en kısa sürede müşterilerimizin hizmetine sunulmasına büyük önem vermektedir.
  • Şirketimizin kalite prosedürleri, mevzuat çerçevesinde müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri değerlendirilerek belirlenmektedir.
  • Ürettiğimiz her ürün gamının sorumluluğunu sonuna kadar taşıyıp teslimat sonrasında da müşterilerimizin yanında olarak, müşterilerimizi sürekli memnun etmek.
  • Şirket içinde kalite bilincinin oluşmasını sağlamak için hedeflerimize uygun çalışarak, sürekli iyileşmeyi gerçekleştirmek.
  • Modern teknolojiyi çağdaş yönetim ilkeleri ışığında uygulayarak sektördeki lider konumumuzu sürekli hale getirmektir.